Nederlandse Vertaling Citrix StoreFront 2.0 / 2.1

XenDesktop 7 is al geruime tijd uit. En daarmee ook Storefront 2.0. Hierbij de Nederlandse vertaling hiervoor. Installatie handleiding is toegoevoegd in de zip file. Op en/of aanmerkingen kunnen via de email of als reactie op deze post.

Edit: Hij werkt ook perfect op StoreFront 2.1.

Klik hier om te downloaden: [download#5]

Bookmark the permalink.

22 Comments

  1. Hoi,

    Klein foutje gevonden:

    Geef een demein

    Moet zijn: domein

  2. Hallo,
    bedankt voor de goede vertaling. Ik blijf met 1 probleempje zitten. Het basis aanmeldscherm blijft in het Engels. Ik heb de inhoud van de resources map gekopieerd maar de waardes blijven op Engels staan. Ben ik ergens vergeten iets aan te passen? De IIS reset is uitgevoerd en ook de server heb ik herstart. We gebruiken Storefront 2.1

    • Hoi Erwin,

      Heb je een netscaler ervoor? Zie mijn post van gisteren, de nederlandse vertaling voor de Netscaler. Dan is alles Nederlands 😉

      • Hoi Jeroen,

        bedankt voor je reactie. We gaan voor zowel intern als extern een netscaler er voor zetten. Dus is het probleem opgelost.
        Bedankt voor je informatie

    • Hallo Jeroen,
      Ik ondervind hetzelfde probleem. Gebruik inderdaad een Netscaler, en heb die ook “vertaald”, maar daar zit het probleem niet.
      Ook als ik rechtstreeks naar de (lokale) url van de StoreFront servers ga, blijft de tekst van loginname en password gewoon Engels.
      Ik had die voorheen wel keurig in het Nederlands, maar sinds ik alles gereboot heb, zijn die teksten weer Engels. De rest van Storefront is overigens wel Nederlands.
      Dit probleem is hetzelfde op beide storefront servers hier.
      Gaat dus alleen om de inlogpagina. Enig idee ?

      • Ahh oke. Ik denk dat er een bestandje vergeten is. Ik zal dit asap oppakken. Thanks for the info mannen.

      • Heren,

        Hebben jullie wel de drie bestandjes in de resources folder gekopieerd naar C:inetpubwwwrootCitrixAuthenticationApp_Dataresources ?

        Dat is namelijk het Nederlandse aanmeld scherm als je authentiseert op StoreFront zelf. Als je op de Netscaler authentiseert dan moet je natuurlijk de Netscaler updaten.

        Jeroen.

  3. Jeroen,
    Ik heb 1 van de Storefront servers opnieuw geïnstalleerd (defecte disk), en de vertaling daar opnieuw toegevoegd. Daarna de beide servers opnieuw laten sync’en, en ALLES is weer keurig in het Nederlands.
    Denk dus dat de defecte Storefront server de oorzaak was van de problemen.
    Overigens: DANK voor de vertaling !

  4. Top werk, bedankt !

  5. Bedankt, maar ik vind op het eerste gezicht nog wel wat meer foutjes:
    applicaites
    Snelkoppeing
    Later upgrade

  6. Overigens heb ik inmiddels Citrix StoreFront 2.5 draaien. Hiervoor heb ik zelf een vertaling geschreven. Het language pack is hier te downloaden:
    http://www.davethijssen.nl/2014/04/dutch-language-pack-for-citrix.html

  7. werk deze ook op Storefront 2.6 ?
    iemand dit al getest ?

  8. Ik zou wel graag een language pack willen hebben voor StoreFront 2.6

  9. Pingback: Citrix Training CXD-203 extra info links – B-CrITical

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.